La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2032 Culés

2

No nie powiem, "lekki" regres La Ligi widoczny.

0

@GigiAmoroso Ale za to mają najzdrowszą ligę w Europie, nie ma głupiego wydawania kasy nie ma wydawania w ogóle...

0

@GigiAmoroso Cieszy mnie że Polska, ma ochotę zbliżyć się do Top15.

konto usunięte

0

@adi7adi8 tylko że takie prawo ustanawiali sami delegaci klubów po tym jak kluby były niewypłacalne po pandemii.

0

@GigiAmoroso Real masowo wygrywa LM, Włochy to ostatnio z 15 lat temu wygrali lm, jakby nie patrzeć to najważniejsze rozgrywki, uja wart ten ranking

0

@Salchent No nie do końca uja wart. Chciałbyś, żeby jedna drużyna tylko nabijała punkty? Więcej punktów dostanie liga, w której 3 drużyny zajdą do ćwierćfinałów i tam odpadną niż liga, w której jedna drużyna wygra LM. Punkty są za wygrany mecz, a nie tylko za wygranie LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?