La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1359 Culés

4

Wielu pisało o zakończeniu kryzysu w City. Przegrana przegraną, ale PSG po prostu wyglądało zdecydowanie lepiej jako drużyna.

6

@La Pulgaa pressing City na poziomie Espanyolu .

konto usunięte

1

@La Pulgaa moim zdaniem jak tak dalej bedzie to wyglądać to Guardiola out po sezonie bo City wygląda tragicznie po prostu w tym sezonie

1

@Mixtape tak łatwo się pozbędą Pepa? W strukturach klubu odgrywa dużą rolę, wiele dał odkąd przyszedł - myślisz, że nie będzie kredytu zaufania w postaci jeszcze jednego sezonu? Chyba, że będzie totalna klapa typu brak fazy pucharowej LM i brak LM w przyszłym sezonie - ale wciąż nie wydaje mi się, żeby tam aż jeden fatalny sezon miał skutkować natychmiastową zmiana trenera.
Ot luźne przemyślenia kogoś kto się nie zna :D

konto usunięte

1

@Blantozaur wiesz co może masz racje ale to wszystko zależy od cierpliwości włodarzy i właśnie tego jak City skończy sezon.Na razie wygląda to bardzo kiepsko dla Pepa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?