La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1409 Culés

2

GOAT w Betisie.


konto usunięte

0

@D10SLEO czyli Fati w Gironie lub Sevilli jeśli ostatecznie zgodzi się pójść na wypożyczenie.

0

@D10SLEO Goat, chce z Betisu wygrać Złotą Piłkę!

0

@D10SLEO Może coś się tam pokręci i dadzą radę go sprzedać w lato.

2

@FcPortoFan1999 @Nightraider derby Sevilli zapowiadają sie fantastycznie na skrzydlach przeciwko sobie zagrają Dodi oraz Antony, a na szpicy w Betisie brazylijski Wojciech Kowalczyk. Czy Kowal moze juz zazdroscic Roque kariery? Roque zagral w Barcy, ale to jednak Kowal mial byc pierwszym Lewandowskim w Barcelonie

0

@Lanosss Jakieś meczyki na dzisiaj oprócz męczarni Porto?

0

@FcPortoFan1999 a dzis to rzuce okiem chyba jedynie na City i Inter. Wczoraj Barca mnie zasmucila mocno i nie mam zapału uruchamiac za wielu meczów. Wczoraj tylko poza Barcą oglądałem jedynie Liverpool. Jutro na Chelsea zerkne i mam nadzieje, ze liga mistrzów mnie troche 'uzdrowi'

0

@Lanosss Brakuje tej polskiej piłki ;(

0

@FcPortoFan1999 31 styczen 20 30 Leszek z Poznania, tak zaczynam

0

@Lanosss Tak jak Lech jest liderem przed startem rundy, tak mnie najbardziej ciekawią te wzmocnienia Rakowa i ich droga po tytuł.Te dwa zespoły, oczekiwane jest aby w związku z tym że do końca sezonu będą mieli jeden mecz w tygodniu-zwyczajnie odjechały reszcie ligi zaangażowanej w grze na trzy fronty.A przede wszystkim żeby fizycznie były po prostu lepsze od reszty.

0

@FcPortoFan1999 to dzisiaj to pozegnanie Modera? Na Old Trafford i owacja na stojąco

0

@Lanosss Oby w tym Feyenoordzie, miał regularny 1 skład.

0

@FcPortoFan1999 chyba sie jednak skusze i ogladne ManU - Brighton, Antony rowniez sie zegna. Niezapomniane chwile

0

@Lanosss Mecz niczym benefis.

0

@FcPortoFan1999 w tym wypadku to raczej roast

0

@Lanosss Ciekawe czy o nim jeszcze kiedykolwiek usłyszymy czy też to już koniec..

0

@FcPortoFan1999 teraz to tym bardziej, w Betisie czuje, że dopiero coś odwali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?