- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
BorzyKrzys
31
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
FcPortoFan1999
4
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
0
Właśnie przeczytałam że Messi przyznał się że w swojej karierze tylko raz próbował kogoś "ośmieszyć" podczas meczu. Tym wybrańcem był Lewandowski. Messi był zły za to co Lewy powiedział, w jednym z wywiadów, nt. ZP, te słowa rzekomo zabolały Messiego, uznał je za obrazę i na MŚ w meczu z Polakami, Leo miał do wyrównania rachunki właśnie z Lewym. Po meczu Robert rozmawiał z Messim i przekonał go, że jego słowa w tym wywiadzie zostały źle zinterpretowane i tak naprawdę nigdy nie chciał żeby zostały one odebrane w ten sposób. Doszło to jakiejś tam prowizorycznej zgody, aczkolwiek dopiero w późniejszym spotkaniu Panowie raz na zawsze sobie wszystko wyjaśnili. Dziś już ponoć nie ma między nimi "kosy"
0
@Bilon87 stare xd
0
@ShawnC w takim razie włączyłem FB w trybie offline :)
0
@Bilon87 nie wiem niby jak te słowa miały być źle zinterpretowane. Ewidentnie zaatakował wtedy Messiego po tym jak nie zagłosował na niego w fifa the best
0
@trolownik ale tu chodzi o słowa Messiego na gali ballon d'or 2021 gdzie wygrał i powiedział, że Lewy powinien wygrać w 2020 i Lewy to później skomentował, że ma nadzieję że za tymi słowami będzie szło coś więcej, czyli że dadzą mu tego balona, a Messi myślał że chodziło mu o to, że uważa słowa Messiego za nieszczere, bo tak to przetłumaczyli