La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1564 Culés

konto usunięte

0

Plot twist. Nie zdziwię się jak ani w Valle ani w Martina w większej perspektywie nie wierzą. Jednego Flick podbudował, drugiego spróbują na wypożyczeniu. Jeśli Oduro ma faktycznie potencjał albo dalej szukają lewego obrońcy, wątpię że obaj tu po letnim okienku zostaną. Chyba że któryś zaskoczy.

0

@Nightraider Oduro mocno spadł z forma więc nie wiadomo, może ten Farre się przebije. Tak czy inaczej kogoś kupić na te LO by się przydało

konto usunięte

0

@BORO_12 pieję bardziej do sprawy na lewej obronie. Myślę, że ani w Martina ani w Valle nie wierzą.

0

@Nightraider Farre gra na LO też

konto usunięte

0

@BORO_12 może i on się przebije. Ciężko powiedzieć co będzie latem, bo zakupy by się przydały, ale musi być za co je zrobić. Z jednej strony sprzedamy Lengleta do Atletico, Lewandowskiemu zjedzie pensja o prawie 25%, Messiego spłacą. Ale jednak ten De Jong i Fati pewnie będą decydujący w kontekście limitu płac. No i Umtiti którego tu już od 2 lat nie będzie, bo płacą mu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?