La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1361 Culés

0

Co sobie Stefanos Tsitsipas, pograł w Australian Open 2025 to jego.

0

@FcPortoFan1999 piękny choke jeźdźcy Apokalipsy ;)

0

@FcPortoFan1999 on zbiera moc na Monte Carlo

0

@budel17 Stefanos i choke? Przecież to niemożliwe... @mekston I to tyle jeśli chodzi o ten sezon..

0

@FcPortoFan1999 Wszystkie siły na Monte Carlo?

Na razie jeden z jeźdźców nie przebrnął 1 rundy

Sasza wygląda solidnie i do 1/4 powinien dotrzeć.

Ruudi to też raczej spokojnie czai się na korty ziemne.

0

@mekston Jeszcze Andrzejek z granicą ćwierćfinałową przepadnie prędzej czy później w turnieju..

0

@FcPortoFan1999 Rubi nie przepada za półfinałami w szlemach ale lubi sobie dojsc do top8 i chillowac

0

@mekston Dlatego możesz pisać co chcesz, ale wiem jedno.Rublow, od 1 rundy do ćwierćfinału ma nałożony szlaban.Wyżej już nie przejdzie.Co do Tsitsipasa...jeszcze troszkę i sprawdzi się moja ciekawa predykcja o szybkim końcu kariery..

0

@FcPortoFan1999 twoja predykcja była że żaden z jeźdźców nie zobaczy 1/4

0

@mekston Żaden poza małym wytrychem w postaci Prusako-Ruska.

0

@FcPortoFan1999 to akurat tak zakladalem ze Sasza ma najwieksze szanse / moze nawet 1/2

0

@mekston Nikt inny z tej dziwnej grupy.

0

@FcPortoFan1999 Grekeros zrobił chyba po raz pierwszy w karierze chokea

Ruudi na spokojnie w 5 setach bez kropli potu w 2 rundzie

Czekamy na Rubiego i Triple H.

0

@mekston Ruudi, jak przeczłapie do IV rundy to trzeba to uznać za sukces.

0

@FcPortoFan1999 4 runda to jego najlepszy wynik w AO

0

@mekston Obecnie to mocno wątpliwe aby tam się znalazł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?