- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
0
Czyli miałem rację z tym że Wojciech wystąpi w 1 składzie FC Barcelona na Puchar Królewicza Hiszpanii.
0
@FcPortoFan1999 Puchar Królewicza = Puchar Gaviego?
0
@FcPortoFan1999 oglądać trzeba obowiązkowo
0
@July_6_BcN Otóż nie! @Lanosss Wiele okazji do wykazania się to raczej Wojtek mieć nie powinien z takim rywalem.
0
@FcPortoFan1999 co fakt to fakt, ale debiut trzeba zobaczyc
0
@Lanosss A obejrzę sobie.
1
@FcPortoFan1999 takimi predykcjami się zajmuj
0
@mekston Będę się również innymi się zajmował.Zwłaszcza tymi zbliżającymi się za ponad tydzień! :)
0
@FcPortoFan1999 czyli zero honoru, pięknie
Zapraszam do grona czytających relacje z meczów Carlitosa
1
@mekston Niech będzie taki układ.
0
@FcPortoFan1999 zapraszam zatem do hiszpańskiej rodziny, choć wiem, że to będzie flaga neutralna u Ciebie o ile nie będzie grał na jeźdzców
0
@mekston Niestety nie przyjmę zaproszenia bo On już ma wygrane szlemy a Rodzina Jeźdźców Apokalipsy takich nie chce!
0
@FcPortoFan1999 to mówię, że bedzię neutralna a jak na jeźdców to grecka, niemiecka, rosyjska, polska czy norwreska
0
@mekston Pięć flag, najpewniej nie dotrwa do ćwierćfinału (*)
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy czy Szasza trafi na Fritza - myślę, że będą w 1/4.
W sensie myślę, że przynajmniej 1 z nich będzie.
0
@mekston 1/8 i do samolotu!
0
@FcPortoFan1999 czyli juz pierwsza pewnie fatalna predykcja
0
@mekston Dopuszczam w tej predykcji przynajmniej jeden wytrych w postaci Zvereva z kontuzją.
0
@FcPortoFan1999 Zverev ma kontuzje?
0
@mekston Miał jakiś problem z kontuzją bicepsa i został zmuszony do wycofania się z Pucharu Zjednoczonych.
0
@FcPortoFan1999 o to rzeczywiscie ta 1/4 zagrożona
0
@mekston To jest cholernie nieprzyjemne że w szczycie swojej kariery, On musi jeszcze się zmagać z dodatkowym hamulcem..