La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

1

Najśmieszniejsze jest to, że nawet w sytuacji gdy ostatecznie Olmo i Victor nie zostaną zarejestrowani (bo jeszcze dziennikarze coś tam zaprzeczają) to kibice jeszcze mogą szybko zmienić zdanie. Następny domowy mecz Barcelony będzie 26 stycznia. Do tego czasu zagramy superpuchar Hiszpanii i mecz z Benficą (mecz o awans do 1/8). No i jeżeli Flick ugra puchar znowu pokonując Real i wygra z Benficą, to socios mogą zapomnieć o tym i uznać, że skoro wygrywamy to nic złego się nie dzieje. I wtedy o chusteczkach możemy zapomnieć. A Laporta będzie grał kartą męczennika czyli będzie zwalał na Tebasa. Jestem w stanie w to uwierzyć.

0

@Pedri16Future myślę, że nikt nie zapomni o stracie 108 mln euro dla klubu z tytułu transferu Olmo, plus sprzedaży w promocyjnej cenie sektora ViP za 100 mln, a wycenianego na 200 mln ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?