La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1093 Culés

0

Lubię to z naszymi polskimi obrońcami...wchodzi z ławki przy wyniku 0:0 po 45 minutach i w ciągu 35 minut już jest 0:3 w plecy..szkoda Mateusza :(

0

@FcPortoFan1999 I to jest piękne, polaki pewniaki. Warto było oglądać, miałem rację

0

@Lanosss Uświadamiam sobie że My mamy żelazną defensywę na eliminacje mundialu.

0

@FcPortoFan1999 Cash Piatkowski Kiwior Wdowik, a nie jakieś granie na trzech środkowych co nie wiedzą nawet co mają z piłką zrobić

0

@Lanosss Czyli wygląda jak powrót do taktyki o której nie tak dawno temu mówiłem-czyli 4-4-2.

0

@FcPortoFan1999 4 2 3 1 bardziej

0

@Lanosss A Ja wolę jakoś bardziej 4-4-2 albo nawet wprost 4-5-1.

0

@FcPortoFan1999 Zalewski musi grać na lewym skrzydle, tak jak dawien dawno grał w Romie, Zielona na '8'. Szymański może na prawe skrzydło. Lewy na 9, Urbański za nim. Franek może grać obok Ziela lub inny Romanczuk albo jakiś Moder czy Slisz

0

@Lanosss Brzmi rozsądnie tylko może być pewien problemik w tej całej układance.Mianowicie Probierzówka i jego szalone pomysły.

0

@FcPortoFan1999 no dokładnie, więc nawet nie ma sensu się już denerwować, na szczęście eliminacji on nie przejdzie i czekają nas zmiany

0

@Lanosss Tylko jak Kulesza wygra ponownie wybory w sierpniu, to wielkich zmian bym nie oczekiwał ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?