La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1596 Culés

konto usunięte

1

Sprzedaliśmy Gundo, żeby kupić Olmo, żeby po pół roku go sprzedać, bo nie możemy go zarejestrować xD
Laporta czy Bartomeu, jeden pies tak naprawdę, my nie mamy zarządu, żeby wyjść z tego bajzlu, każdy tylko myśli o tu i teraz i żeby wałki porobić.

0

@TheNekro94 i zakup Victora spowodowal odejscie Guiu, tez tak naprawde błędna decyzja. Guiu zadebiutowal w pierwszej druzynie i spisywal sie bardzo dobrze, a na koniec dostal informacje, ze jego pozycja jest slabsza niz Victora.

konto usunięte

1

@TheNekro94 nawet sprzedać go nie możemy, bo trzeba zarejestrować. @Lanosss Guiu poszedł za hajsem akurat.

2

@Lanosss co ty za głupoty gadasz. Guiu poszedł oczywiście za marzeniami czytaj hajs

0

@TheNekro94 my nikogo nie sprzedamy, on odejdzie za darmo, a my wydamy 60 baniek. Będzie to najdroższe wypożyczenie w historii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?