La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

3

Niesamowite jak media po wczorajszym meczu mówią o szczęściu i jednocześnie totalnym betonie Simeone, że Barcelona była zdecydowanie lepsza, ale zawiodła skuteczność itp. A kiedy rządowi takimi meczami wygrywają regularnie LM to mówi się o królach Europy i niesamowitym mentalu. To co oglądaliśmy wczoraj niewiele się różniło od finału Liverpool - Real. Tylko narracja zawsze jest odpowiednio dopasowana.

0

@CZAJUN_119 Stary, nie chce bronić Madrycioków bo daleko mi do tego, ale Finał LM ma trochę większą wagę niż mecz ligowy i to 1 z 38, dlatego tak piszą xd

1

@JordiAlbion oczywiście że ma, tylko mi nie chodzi o jeden mecz, bo w ostatnich latach takich występów naliczysz z 10 z innymi topowymi przeciwnikami. Nie odbieram im tych pucharów, po prostu dla mnie nie różnią się niczym od drużyn Simeone czy Mourinho, których nie da się oglądać i chodzi tylko o wynik.

1

@CZAJUN_119 to wiadomo - jak Real w mediach był traktowany i jak bardzo pomijano też wszystkie wałki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?