La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1584 Culés

3

Jakby City zwolniło Pepa to byłby dopiero absurd, gościa dzięki któremu coś zaistnieli w europejskim futbolu, ale z drugiej strony ile można przegrywać? Z drugiej strony nie widzę by City po odejściu Pepa coś jeszcze osiągnęli.

0

@Pablozeusz myślę, że mimo wszystko dogra sezon. Prędzej czy później muszą poprawić formę, chociaż trochę

0

@Pablozeusz, Pep chyba dał sobie miesiąc na poukładanie tego, a jeśli mu nie wyjdzie to poda się do dymisji. Nie wierzę w scenariusz kiedy to City go zwalnia.

2

@Pablozeusz Jedna z dziwniejszych sytuacji jaką widziałem podczas mojej przygody z piłką. Zespół który ostatnie lata dominował, nie miały miejsca jakieś większe zmiany personalne, nawet sezon zaczęli w swoim stylu i nagle w jednym momencie wszystko klapnęło. I ja wiem, że Rodri im wypadł dlatego nie byłem zdziwiony że czegoś im brakowało w meczach z wielkimi rywalami, ale oni dostają w czapę od każdego.

0

@Oskar00 Dokładnie każdy się spodziewał kiedyś końca dominacji City bo to musiało kiedyś nadejść, ale że to będzie taki upadek to nikt by tego nie przewidział.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?