La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

1

Zbieramy na Olmo.
Bardzo prawdopodobne jest to, że Eric Garcia jednak zmieni klub w zimowym okienku transferowym. Hiszpan ma trafić do Girony.


0

@tbas Chyba jest coś na rzeczy z jego odejściem zimą, bo Moretto też o tym wspominał.

5

@tbas on mial byc sprzedany do Girony juz wczesniej, zostal jedynie przez dużą ilosc kontuzji na początku sezonu. Poziom Barcy to nie jest, nie ma sensu zeby go trzymac, jak jest okazja zarobic to sprzedac

konto usunięte

0

@tbas jego by tu nie było już w sierpniu tylko zbiegło się akurat, że Christensen i Bernal się połamali, a w tle byli połamani Ronald, Gavi, Frenkie . Insiderzy z Girony pisali przecież już o dogadanym transferze. Zdziwię się jak on, Torre i Fati zostaną po zimowym okienku. W częstotliwości występów widać jakie zaufanie ma do nich Flick.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?