La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1418 Culés

konto usunięte

0

W presezonie można było się złudnie zachwywać Pau Victorem, ale to jednak troche taki Guiu.

1

@Damiain nie da się ocenic bo nie gra

konto usunięte

0

@tbas LM+LL 210min skompletował, więc jakiś obraz można mieć.

0

@tbas @Damiain zeszly sezon gral w drugiej druzynie, zostal wykupiony z Girony i dostal szanse gry w pierwszej druzynie, ale tak naprawde tylko jako uzupelnienie skladu i podbicie ceny. Taka sama sytuacja z Martinem, po sezonie obaj zostaną spienięzeni. Victor 23 lata Martin po sezonie tez 23, gdyby to byly talenty to juz od lat graliby na poziomie pierwszej ligi

0

@Lanosss pewnie masz rację

konto usunięte

0

@Lanosss jesteś pewny, że znajdą się klienci na Martina? :P

0

@Damiain a czemu nie? malo takich zawodnikow mielismy? taki Betis, Girona, Mallorca, Almeria budują kadry wlasnie na takich odpadach z Barcy, Realu...

konto usunięte

0

@Lanosss zgoda, ale chyba nie na TAKICH. Jest różnica między Bartrą czy Abde, a Martinem. Może taka Almeria prędzej, ale raczej jeszcze nie teraz.

konto usunięte

0

@Damiain lecz na więcej niż czapkę gruszek bym nie liczył. Ciężko to nazwać spieniężeniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?