La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

4

TV Republika jest bardzo demokratyczna. Okazuje się, że żeby napisać coś na czacie, trzeba być osobą wspierającą ich finansowo.
Czyli pisać tam mogą tylko zamożni konserwatyści, prawicowa biedota nie ma prawa głosu, z kolei przeciwnicy mogą zabrać głos, ale jednocześnie musieliby wesprzeć tę szczujnię.
Elyta.

1

@Comentateiro babunie z emeryturki wplacają a potem narzekają , żę nie ma forsy

2

@Comentateiro To Pan coś pisze na tych czatach podczas np. Szkła kontaktowego?

1

@FcPortoFan1999 tylko śniadanie rymanowskiego

1

@Comentateiro to weź przelej kilka zł i napisz tak, że im w pięty pójdzie:D

1

@gumaz Tam też jest taki czat który jest wyświetlany na żywo?

0

@FcPortoFan1999 Nie oglądam TVN-u. Ale jestem fanatykiem PeŁo, tak wielkim, ze dziś od niepełowskich konserwiaków dowiedziałem się, ze była konwencja Czaskoskiego.

1

@Kozinho. Jest kwota 7,99 najniższa, ale aż tak mi nie zależy. Nie będę legitymizował propagandowej ciemnoty.

1

@Comentateiro Bo poprzednie TVP, też miało takie swoje Szkło Kontaktowe chyba to się nazywało "W tyle wizji" czy jakoś tak, i tam też byli czatowicze wyświetlani na żywca.

1

@Comentateiro No słuchaj... wczesna demokracja w USA chyba tak działała :)

2

@Kgorecki2500 Ja nie wiem czy w USA jest demokracja. Ja ich widzę, jako ustrój korporacyjny, a te zacofane wybory przez głosy elektorskie nie zmienią ogólnego obrazu tego najbogatszego kraju trzeciego świata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?