La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

6

0

@Eklerek w 2021 była podobna sytuacja, gdzie chyba w 1/8 Real bez formy trafił na Atalante i każdy pisał "Atalanta ich zje, rozjadą ich" a skończyło się 4-1 Dla Realu w dwumeczu, więc takie gadanie to wiecie co xd

4

@JordiAlbion Tak, a z Liverpoolem mieli wygrać, bo to miało być typowe dla Realu. Gasparini dwa razy z rzędu nie da się ograć Anczelotowi.
Widać gołym okiem, że są w fatalnej formie, Mbappe potyka się o nogi, męczennik niedostępny, kto ma im na trudnym terenie we Włoszech wygrać mecz?

0

@Eklerek Bellingham, Valverde.

1

@partymaker De Ketelare da występ jak z najlepszej opery Dantego

1

@Eklerek Madrycioki mnie już wiele razy nauczyli, że nie można ich skreślać. Jak przegrają to zajebiscie, ale skupiam się bardziej na naszej grze :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?