La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1067 Culés

2

Kolejny wyścig w którym Norris tylko udowadnia że jest co najmniej półkę albo dwie poniżej Maxa czy Lewisa sprzed lat kilku. Na własne życzenie nie zwalniając przy żółtej fladze stracił 35 sekund w wyścigu. To jest po prostu śmieszne. I tak porównując do wyżej wymienionej dwójki no to spójrzmy na rok 2021 gdzie walka między maxem i Lewisem była od pierwszego do ostatniego kółka. Czy tam któryś z nich dostał tak śmieszna karę ? No chyba nie, przynajmniej nie pamiętam. A Lando dzisiaj nie walczył o mistrza kierowców, ewentualnie o mistrza konstruktorów ale kto o nich mówi. Wspominamy sezon 2021 ale nie mówimy w kontekście że Mercedes wygrał konstruktorów tylko wspominamy walkę o mistrza kierowców. Ot różnica między chłopcami a mężczyznami.

0

@budel17 nawet jakby przyjąć że kara za wysoka to jakby dostał 10 sekund i tak stracił szansę na wygraną

Nieco za dyżi błędów Lando było w tym sezonie.

W Brazylii też poza jazda duża wtopa przy starcie i tam mógł dostać za to solidną karę ale w sumie sam się ukarał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?