La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 952 Culés

konto usunięte

0

Caly zespół zagrał ponownie słabo. Wyglądają nie zbyt świeżo. Nie sądzę by Szczęsny dostał szansę w następnym meczu bo Flick będzie chcial dać szansę peni. Jeśli kolejne mecze tak będą wyglądać to może oznaczać iż nie będzie takiego trenera który by to ogarnal. Yamal już chce kontraktu najwyższego, być może okaże się że zrobi jak dembele i wybierze kasę. Mam nadzieję że nie ale nigdy nie wiadomo. Poza tym city też nie gra dobrze a tam nikt nie chce od razu wywalić pepa. Najgorsze jest tylko to że nie ma tej szybkosci, szybkiego zagrania piłki a jest zastanawianie się czy kolejny mecz z kimkolwiek będzie lepszy czy jednak znów przegrany.

0

@Mustbe11, daj linka do wypowiedzi Yamala, gdzie ten chce najwyższego kontraktu.

konto usunięte

0

@esem91 chce znaczącej podwyzki na poziomie lewego i są artykuły nawet tutaj

0

@Mustbe11, poratuj linkiem.

konto usunięte

0

@esem91 nie musisz trochę się wysilić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?