La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

0

Jutro wszystko wskazuje na wygraną Liverpoolu, więc Real zgarnia 3 pkt. Jeżeli jednak rządowi przegrają to już będzie gorąco w majtach. Floro już krytykuje nowy format bo Real nie zdobywa punktów, a jutro może się zacząć bojkot. :D Już widzę przed oczami te gadanie, że to już nie jest Liga Mistrzów i oni nic nie muszą udowadniać, bo LM skończyła się w poprzednim sezonie. Bardzo ciekawe starcie jutro.

0

@kuz tak czy siak będziemy zadowoleni z każdego rozwiązania, bo Liverpool jest liderem, więc strata punktów będzie korzystna dla nas.

konto usunięte

0

@Pedri16Future korzystna dla was? xD
Przecież Liverpool i tak skończy w top8 więc co wam to zmienia?

Więc co wam to zmienia?

0

@Rust_Cohle nie wiadomo czy skończą, jak przegrają z Realem. A bycie liderem w takiej tabeli, niby statystyka ale przyjemna dla oka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?