La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1014 Culés

0

Jak mnie się podoba mój awatar.
Oby seria była kontynuowana ;]

1

@michaleu W sumie Porto ma podobną złotą serię ostatnio.

0

@FcPortoFan1999 3 mecze, a Siti ma 5 z rzędu!

0

@michaleu To jeszcze dwa mecze i Porto podgoni, a w sumie czemu nie zaraz 4 porażka bo wyjazd do Brukseli w lidze europy.A Porto na wyjazdach to :)

2

@michaleu
https://i.postimg.cc/nVNP3jmz/1732488733277.jpg
A ten z notatnika już ci się nie podoba?

0

@Kapitan hawk Coś ty, to nigdy nie był mój awatar

0

@FcPortoFan1999 Oglądasz każdy mecz Porciaków?

0

@michaleu Oglądam każdy mecz i ostatnio jak przy reprezentacji Polski.Oglądasz i się łudzisz, ale po 90 minucie trzeba spuścić głowę w dół.

0

@FcPortoFan1999 Ale 2 miejsce jeszcze maja w lidze, trzeba szukać pozytywów:D

1

@michaleu W grudniu będą mieli już 3 miejsce jak jeszcze Benfica ma mecz zaległy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?