La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1008 Culés

0

Alfonso Gonzalez i Hugo Alvarez- to się nawet rymuje (smiech przez łzy). Serio to to co zrobił Kounde a wcześniej Casado to jest kryminał. Jakby za takie coś karali to Kounde 15 lat a Casado 5 i to nie w zawiasach. Na LO bez Balde nie ma życia.Martin bez komentarza,Fort deczko lepiej ale przy drugiej bramce dał sie nawinąc jak 15-letni junior debiutujacy w rozgrywkach C-klasy.Szkoda tych frajersko straconych pkt,nie zdziwię się jak one zadecydują o mistrzowstwie a raczej jego braku. Obym musiał to odszczekać.

0

@Bernard777 Jak już jakieś punkty zdecydować mają o mistrzostwie, to te z Sociedad, bo tam kompletnie inaczej mecz by się ułożył po golu na 1-0, a było jak było. Od kilku meczów jesteśmy w dołku i tyle. Do tego ostatnie dwie ekipy jakie grały dostosowały sposób gry do naszego w taki sposób, że urwały nam punkty lub sprawiały ogromne problemy.

1

@Bernard777 Ale to są farmazony te pisanie, że te punkty już mogą zadecydować, po Realu już było czekanie na wręczenie pucharu za La Ligę, teraz po dwóch meczach gdzie tacimy punkty, to jednak wieziemy puchar do Madrytu. Sysia żałuję, bo gdyby wiedziała, że będzie remis, to ona by Netflixa poszła sobie oglądać i już jesteśmy jednak dziadami. Już widziałem teksty, że wrócił gen przegrywu i nie mamy szans na nic znowu, parodia co niektórzy piszą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?