La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1676 Culés

8

Ten odcinek Kiepskich, gdzie grają Janosika xD Paździoch wydał Boczka, Ferdka, Waldusia i Edzia Listonosza i teraz idą wisieć xd

5

@PatrychoO Kiepscy w reżyserii Okiła, mają mnóstwo wybornych odcinków.Dużo z nich znalazło się w kategorii seriale starej Awantury o kasę.

0

@FcPortoFan1999 nie pamiętam do kiedy Khamidov reżyserował ale dla mnie Kiepscy to tylko te stare odcinki, im nowsze i coraz więcej nowych postaci a zwłaszcza ta straszna Jolasia to juz te odcinki są mocno średnie

1

@FCBMati10 Był reżyserem do 2007 roku.Od 2008 roku stery przejął Patrick Yoka.

0

@FcPortoFan1999 jakbym miał to na przedziale czasowym ustawić to może ten zjazd to bardziej jakiś 2011 czy 2012

1

@FCBMati10 Czyli nadejście Panny Anny Ilczuk do produkcji, bardziej znanej jako Jolasia.

1

@FCBMati10 Jak powrócił Walduś z tą swoją Jolasią to poziom serialu to nagle spadł całkowicie.

0

@mordini123 Gdyby sam Waldek powrócił to poziom wciąż byłby wysoki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?