La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1700 Culés

0

Dead by daylight. Ktoś ogrywał? Do jakiej gierki można to porównać? Idzie się wciągnąć? Widzę, że w katalogu jest "za darmo", więc się zastanawiam, czy nie spróbować. Kilka wolnych wieczorów, więc trzeba coś znaleźć. :)

1

@szymonekk To jest multiplayer że albo jesteś potworem i zabijasz ludzi albo jesteś jeden z tych ludzi i walczysz z potworem. Było kilka gier z tą konwencją jak chyba Piątek 13 lub nowe Evil Dead.

1

@mordini123 dzięki, to odpada. Ja to chcę "na spokojnie", przy piwku coś ograć. :)

0

@szymonekk To pograj w polskie Dying light, najlepiej w trybie coop z ziomkiem, też jest o zombiakach i naprawdę sie przyjemnie gra

0

@szymonekk Jeżeli masz ekipę do dead by daylight to można się nieźle uśmiać, grając solo gra często powoduje frustrację głównie przez teammate'ow, możesz zawsze zabójcą zagrać solo ale często się trafia na tryhardow i grać się odechciewa, spędziłem w tej grze ponad 5k godzin i pomimo swoich wad to do dzisiaj dobrze się bawię w tej grze, polecam dać szansę w przyszłości gdybyś miał więcej czasu ^^

0

@Jersi1 przeszedłem dwa razy, ale mocno siadło :)
@Mlodypro101 brzmi zachęcająco, ale obawiam się, że ja będę miał tego czasu już coraz mniej xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?