La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

0

Właśnie jestem świeżo po seansie gladiator 2 w kinie i jestem ciekaw waszych odczuć i opinii bo jak na moje to oglądało się świetnie na pewno potęgował doznania fakt że to kino i w dodatku z efektami 4D aczkoliwiek fajny ciekawy zwroty akcji no ja tam jestem pozytywnie zadowolony i trochę nie rozumiem złych opinii. Ciekawy jestem oraz czego ludzie oczekiwali po kontynuacji jak na moje klasa film i dobrze się go oglądało.


Uwaga spojler !


Z pierwszej i drugiej części nasuwa się że nie warto być rzymskim generałem XD
Oraz szkoda że tak mało było Pascala no i trochę naoglądamy się w najbliższym czasie jego śmierci z okazji kontynuacji pewnego dzieła wkrótce xd

0

@korni20 jesli mowisz o TLOU potwierdzone jest ze fabula bedzie zgodna z 2 czescia gry?

0

@Seledynowy no tak kwestia tylko tego czy będą 2 sezony czy więcej jak więcej to mogą ten 2 dać jako zapchaj dziurę między 1 a 2 częścią gry

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?