La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1752 Culés

22

Dlaczego klub siedzi cicho ? Dostajemy wała na bramkę na 1-0 jesteśmy jawnie oszukani i cisza ? Manipulują obrazem var żeby pokazać spalonego którego nie było, i klub ani słowa ? Zagraliśmy słabo ale dostaliśmy wała na bramkę gdzie wychodzimy na prowadzenie. W Madrycie robią awantury o „niesłuszne” kartki… u nas jak zwykle cisza… przecież Perez by rozniósł biura La Ligi jakby dostali takiego wała

1

@VeB 1899 Laporta musi siedzieć cicho, bo walczy o 1:1

0

@VeB 1899 , mam nadzieję, że nie chcą być w gorącej wodzie kąpani i chcą wystosować jakiś przemyślany komunikat.

4

@tbas nie musi, nawet nie może. Tych punktów może braknąć w walce o tytuł. O czym my tu w ogóle rozmawiamy, to nie jest gadka o interpretacji faulu czy ręki przed bramka gdzie każdy może coś wymyślić na swoją korzyść, my tu mamy doczynienia ze skandalem gdzie var pokazują inną grafikę niż była w rzeczywistości

0

@esem91 obyś miał rację, ale znając życie mają określony czas na złożenie odwalania czy czegoś w tym stylu. Tak żeby czasu klubowi nie brakło

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?