La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

1

Przecież te nowoczesne programy wychwytywaly pół centymetrowe spalone,więc jak to się stało, że nie uznali nam bramki? Niech ktoś mi powie, że ta zwyczajne pomyłki, tylko dlaczego one są zawsze na naszą nie korzyść.Tym bardziej że to nie ma prawa się wydarzyć przy dzisiejszych systemach

0

@Trojanek23 chyba po prostu zabrano buta obrońcy, a nie Roberta. Ogólnie ciężko stwierdzić bo naszej ligi nie stać na kamery w dobrej jakości i te wszystkie powtórki to pikseloza

5

@Trojanek23 To proste LA LIGA.
„La Liga przyskąpiła na tym systemie i teraz to widać. Nie dość, że sędziowie wybierają klatkę zamiast opierać się na sensorze w piłce to teraz jeszcze wygląda, że model 3D jest rysowany na podstawie jednego wybranego obrazka, a nie wielu kamer do okoła boiska jak w LM.”

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?