La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

5

Nowy Dragon Age niby taki progresywny, inkluzywny a krasnolud nie może być czarodziejem, ewidentny rasizm wymierzony w osoby niskorosle.

2

@marcin62 Daj spokój, to jest parodia gry, miałem kupić, ale jak zobaczyłem co się z tego wykluło, to wolę jeszcze raz przejść BG3 albo Wiedźmina

3

@Luciano99 Jednak niesmacznie się patrzy jak legenda branży, odpowiedzialna za najbardziej kultowe rpgi wypuszcza takiego kastrata, obciętego z kluczowych mechanik, starającego się bardziej być symbolem lgbt+ niż dobra gra.

2

@marcin62 To prawda, chociaż wielu youtuberów podkreśla przy recenzjach, że to jest BioWare już tylko z nazwy, bo najlepsi ludzie odpowiedzialni za lata ich świetności już dawno odeszli. A ci nowi to widzimy już w jakim kierunku poszli. Trzeba niestety poczekać co wyczaruje Larian i CD Projekt, bo BioWare jest już martwy. Cieszą mnie te marne wyniki w tabelkach Dragon Age jak na grę AAA, bo tutaj nawet przy średnim Dragons Dogma wyglądają tragicznie

1

@Luciano99 dla mnie DA = aby byla dobra rozwałka łotrzykiem dwusztyletowym. Jako, że w trailerze tego nie widziałem, to tylko inwestycja 2$ w dowload premium, ściągne ogram raz i zapomne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?