La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1633 Culés

0

W tłoku w deszczu z miejsca numer 17 Max Verstappen będzie też bardzo narażony na kolizję z kimś z tyłu stawki i nawet DNF.

2

@mekston niestety w FIA poszło zlecenie na pchanie Norrisa. Albo araby dały kasę żeby zrobić znowu wielki finał w ostatnim wyścigu. To nie jest normalne co się dzieje

4

@barcelonaLM co Ty mówisz, wszystko jest git, znam ludzi którzy mówią że np wczoraj VSC było normalne i jak Hulk wysiadał z auta to już było vsc, a tuż obok ścigających się innych kierowców przechodził jakiś duch albo może magnussen wyszedł na spacer

0

@budel17 też znam tego człowieka... Ponoc zna się na motosporcie

1

@budel17 wczoraj FIA uratowała Mclarena od kompromitacji ze nie zamienili sie w sytuacji gdy Leclerc stracil troche dystansu

@barcelonaLM tak to wygląda że będziemy mieć finał w Abu Dhabi z czego Mclaren jest szybszy

2

@mekston @barcelonaLM no ciężko nie odnieść wrażenia, że robią wszystko aby mieć trochę powtórkę z 2021.. przecież dla popularności sportu mogłoby to mieć niesamowite znaczenie, gdyby FIA i Formuła 1 mogły szczycić się tym, że na przestrzeni 4 sezonów byłaby dwa razy walka do ostatniego wyścigu o tytuł mistrza, a może nawet znowu do ostatniego kółka

2

@barcelonaLM ja się znam na motosport

0

@budel17 do ostatniego wyścigu to praktycznie pewne.

W sensie na teraz ciężko zakładać żeby Max miał ponad 25 pkt przewagi przed Abu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?