La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

0

Komentatorzy z Polsat games to się chyba popłaczą jak T1 dzisiaj wygra, spuszczają się nad tym blg

konto usunięte

0

@Salchent oby fakery wygraly

0

@Salchent Chyba raczej główna fanbaza by się załamała gdyby T1 nie wygrało.Patrząc na streamy to jest ich o wiele więcej niż tych z BLG.

0

@FcPortoFan1999 No dziwne, żeby było więcej fanów blg, to jak porównywać historię klubu Barcelony i jakiegoś PSG

0

@Salchent Ja Polsatu nie oglądam ale to dobrze że nie komentuje jakiś Nervarien.Unikam stronniczego komentarza.

0

@Salchent ja tam Jankosa oglądam na twitch

0

@wyrek T1 Jankos widzę.W zasadzie to chyba tylko z tych streamerów to IWDominate jest za BLG.

0

@FcPortoFan1999 Jankos zdecydowanie za T1, ale jako pros fajnie analizuje dane zagrania. Mi tam obojetne kto wygra, ważne żeby była top rozgrywka

0

@wyrek Lubię dobre analizy Lola, ale wolałbym jednak słuchać bardziej wypośrodkowanego komentarza.Taki Polsat Games, tego nie potrafi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?