La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

2

Inigo niemal na pewno spełni warunek przynajmniej 60% meczów rozegranych w wymiarze przynajmniej 45 minut, a przy tym jak świetny sezon rozgrywa, ile daje i jak dyryguje obronie nie sposób sobie wyobrazić, że Barcelona mogłaby z niego zrezygnować. Cubarsi to piłkarz na kilkanaście a może i 20 lat, który reprezentuje też niesamowity poziom, a do tego wychowanek. Więc też nietykalny. Jeśli więc prawdą jest, że chce wykorzystać sytuację i ruszyć po Taha, to nie pozostaje inna opcja jak ta, że do sprzedaży idzie ktoś z dwójki Christensen-Araujo. Jeżeli Urugwajczy jednak przychyli się do przedłużenia umowy, to moim zdaniem - mimo całej sympatii - dla Duńczyk miejsca nie będzie. Niedługo będzie miał 29 lat, to dla klubu ostatnia szansa na dobrą sprzedaż, do tego w każdym z trzech sezonów przez długi czas leczył urazy. Teraz też nie wiadomo kiedy wróci.

0

@Eto'o9 R10 przedostatnie zdanie wewnętrznie się wyklucza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?