- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
74
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Faro
12
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
36 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
0
Dembek z sofy sportowej mówił w programie ze Iga wygląda bardziej fit po tych 2 miesiącach i nie próżnowała ale zeby az tak (;
@adi7adi8 @FcPortoFan1999 @tbas @mekston
1
@Wasacz_ link nie działa
0
@Krzysztof1987 własnie nie wiem czemu.. zmieniam na twitter i nic.
1
@Wasacz_ już ok
Łapa zacna aż odstraszająca.
No ale to tylko ujęcie albo ktoś podkręcił bicepsy
1
@Wasacz_ @Krzysztof1987 Bardziej bym powiedział że takie ujęcie to tak jak z Pedrim raz było po treningu że wydawał się jak Adama Traore :P
0
@adi7adi8 wiem wiem (; taki głupi zart na moim poziomie (; Tylko nie wiem czemu nie działaja mi linki i nie pokazuje miniatur.. ):
0
@adi7adi8 O to zdjonko pedriego chodzi ? (;
1
@Wasacz_ Nie :)
Musisz zamiast x wpisywać twitter w linku
1
@adi7adi8 wim ale cos nie działa wpisuje twitter i nic ):
0
@Wasacz_ Niemożliwe :P