La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

16

Najbardziej kuriozalne w tym wszystkim jest to, że real strzelił focha za to, że nie wybrano ich gracza który według ich zasad jest najlepszy i to jemu należy się nagroda. Ale kompletnie zapominają, że jest to plebiscyt gdzie to dopuszczalne jest subiektywne ocenianie przez głosujących xD przecież to gorzej jak z dzieckiem w piaskownicy

0

@MysticCat No właśnie - dlaczego triumf w LM ma być wyceniany wyżej niż w ME.
Zawsze reprezentacje są oceniane wyżej. A wniej Vini dał ciała kompletnie.
Rodri zawsze grał na wysokim poziomie

1

@Comentateiro otóż to, a jeszcze bardziej kuriozalne jest jak uświadomimy sobie, że tak na prawdę to nikt oficjalnie wyników przecież nie zna. Tymczasem oni są zaszczycą swoją obecnością tylko wtedy gdy mają pewny win xD
Oj coś mi się zdaje, że długo się będzie to za nimi ciągnęło. Wiedziałem, że jako klub mają mało honoru ale nie miałem pojęcia o skali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?