La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1475 Culés

0

A teraz tak serio czy uważacie, że gdyby Xavi przejął Man United to byłoby coś z tego ? Nie mówię o poziomie City, Arsenalu czy Liverpoolu, ale czy może trochę bardziej zaczęli by przypominać drużynę. Jednak Xavi pragmatyzmem zdobył majstra. Jak to wyglądało to wyglądało, ale potrafił punktować. Mi się wydaje, że to podobny poziom co Ten Hag. Może nie słaby szkoleniowiec, ale po prostu przeciętny jak na topowy poziom w Europie.

0

@Lament a ilu tu swego czasu płakało, że Barca nie zatrudniła Ten Haga, to głowa mała.

0

@Lament Nie wiem jakim cudem trzymają tyle Ten Haga na stanowisku, gość zjechał totalnie jak De Jong i w sumie wszyscy po odejściu z Ajaxu

0

@Lament po za tym juz widzę jak po Angielsku w szatni mówi do zawodników ^^

1

@Lament nie sądzę. Tak moim zdaniem to mistrzostwo zdobyte przez Xaviego to była wypadkowa farta i słabej formy Realu w tamtym okresie. Sukces ponad jego możliwości co dobitnie potwierdził kolejny sezon.

0

@tribo co to za argument z dupy? Hansi mówi lepiej po hiszpańsku niż Xavi po angielsku?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: