La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

5

Pena ma tyle pewności siebie, co prawiczek przez pierwszym stosunkiem.

Hansi daj na Real- Wojtka i nie rób sobie żartów.

konto usunięte

0

@Arden ja do tego podchodzę inaczej. Debiut z Realem to przede wszystkim ryzyko, a potencjalna nagroda jest jaka, że nie przegramy? Otóż nawet z Peną obecnie nie przegrywamy ani nie tracimy dużo bramek. Są sytuacje gdzie bramkarze są bez szans, i żaden by danej bramki nie obronił niezależnie od umiejętności - teraz pomyśl że Szczęsny debiutuje w jednym z najważniejszych dla kibiców spotkaniu, madrycioki mają kilka takich fartownych sytuacji "nie-do-wyjęcia" i jak się to kończy? Szczęsnym na ławie do końca sezonu i uznaniem transferu za klapę. Nie mówię że tak byłoby na pewno, ale dla mnie to nie warte ryzyka skoro nawet z Peną dajemy radę. Co do umiejętności Szczęsnego to jestem pewien że po Realu, kiedy terminarz jest nieco łatwiejszy będzie miał swoje szanse by zaprezentować umiejętności, i stopniowo ale nieubłagalnie będzie Penę wygryzał, w zależności od dyspozycji obu. Nie uważam też żeby szanse dla Peny były stratą czasu, może przez to że ma szanse się pokazać znajdzie się więcej chętnych na wypożyczenie by w nieco mniejszym klubie grał od dechy do dechy, nabrał doświadczenia i kto wie jak się rozwinie? Ktoś bedzie musiał przejąć bramę po Ter Stegenie i Szczęsnym, a szkoda żeby Pena stał na półce i się kurzył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?