- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1740 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
5
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
macio_944
34
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
PIWOSZ89
0
Coraz mniej piłkarzy w Bracelonie co można im kibicować dobrze że Cubarsi doszedł bo było... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1740 Culés
0
Lewica to dramat, szczególnie post-SLDowska. Czarzasty mówi dzisiaj, że Lewica będzie promować swój program, ale w taki sposób żeby nie narazić koalicji na rozpad.
Czyli po co oni tam są skoro koniec końców i tak Tusk może mieć wywalone na ich postulaty? Znaczy wiadomo, chodzi o stołki, albo dokładniej stołek marszałka Sejmu dla Czarzastego. Ale tak bezpłciowa Lewica nic nie osiągnie.
0
@barcelonaLM a niby co oni mają osiągnąć z 5-6% poparciem? Trzymają się stołka, tyle. Nowe wybory to ryzyko że wogole nie wejdą
5
@tbas A może te 5-6% poparcia właśnie jest skutkiem takiego podejścia?
5
@barcelonaLM najlepsze jak jeszcze Czarzastego koniec końców ograją i marszałkiem do końca kadencji sejmu pozostanie Hołownia XD
0
@marcjanna Myślę, że to możliwa opcja.
2
@barcelonaLM Wystarczą 3 pierwsze słowa i więcej nie trzeba.
1
@barcelonaLM tyle poparcie dla nich to akurat mega sukces że znaleźli tyłu idiotow żeby ma nich zagłosować