La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1424 Culés

1

Ulala, teraz to już na la bambie nikt Nico nie chce bo słaby początek sezonu zaliczył i Raphinha odpalił. :P
Przewrotne wory... Nic tylko czekać na drugą część sezonu i jak ktoś odpali z innej drużyny to będziemy go w marzeniach transferowali :P

0

@gaucho104 Nico jakby przyszedł by było ekstra, potrzebny nam taki LS. Ale jak sam sobie furtke zamyka na odejście z Bilbao, to po co ktoś ma o nim pisać?

1

@gaucho104 Nico gra na niższą kwotę transferu i niższe wynagrodzenie. :P

1

@gaucho104 to że od zawsze jest grupa ludzi oceniająca wszystko co w klubie się dzieje nie dalej niż 3 tygodnie wstecz nie znaczy że "nikt" Te osoby mają wyryte na ścianie jesteś dobry jak ostatni mecz, max dwa. Reszta się nie liczy

0

@gaucho104 Bo oszczędza się. Żeby był w szczytowej formie kiedy trafi do nas za rok :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?