La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1848 Culés

1

O podróży warszawskim autobusem linii 156 można by cały serial stworzyć XD od niejednej sytuacji z zaspałym menelem po awanturujące się babcie które się zastanawiają czy wchodzić czy nie wchodzić xD przed chwilą to prawie ustawka jak na budowie nowego Camp Nou miała miejsce między babcią czekającą przed drzwiami pół dnia zastanawiająca się czy wsiadać czy może jednak nie czy poczekać na lepszy czas lepszą chwilę czy inny autobus xd a kierowca który wkurzony czekaniem zamknął jej drzwi i zaczęło się… babcia zaczęła walić w drzwi i krzyczeć kierowca ją wpuścił i potem ona z mordą do niego czy jest ślepy XD szybka riposta kierowcy i babcia ucichła akurat przed pracą chociaż przedstawienie się zobaczyło

0

@korni20 Podróże 193 i 401 też ciekawe.

0

@July_6_BcN bardzo tematyczny i trafiony filmik w tych tematach


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?