La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 960 Culés

2

Kosmita w akcji;

1

@takisobiektos Oby tak Spursi w tym sezonie spróbowali powalczyć o powrót do playoffów.Tankowanie, jakoś mi się znudziło w ich stylu.Lubię tę drużynę a w zasadzie od 2019 roku i bliskiej porażki na Denver, ta organizacja nie wyróżnia się niczym specjalnym.

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy, ale moze być jeszcze tankowanie w tym sezonie;

0

@takisobiektos Tylko te tankowanie już w San Antonio trwa od ładnych 3/4 sezonów..przyjście takiego Chrisa Paula w sumie czemu służy skoro ten za rok wkroczy w cztery dychy?

0

@FcPortoFan1999 CP to przychodzi raczej jako mentor dla młodych, ale tak jak mówie zobaczymy jaki tam plan jest w trakcie sezonu;

0

@takisobiektos Dla samego zawodnika to jest kompletnie niezrozumiały transfer..

0

@takisobiektos CP3 i Wemby to mogą reaktywować popularne "Lob City".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?