La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

2

Jeśli już dzielimy się wspomnieniami odnośnie Iniesta to u mnie absolutnie i bezkonkurencyjnie wygrywa gol z Chelsy dający nam Finał LM

3

@Trojanek23 Większa część ludzi powie, że to największe oszustwo w historii i, że zapłaciliśmy sędziom. Niestety, ale większa część z nich to dzbany i nie sprawdzą sobie dwumeczu, gdzie wydymana została zarówno Barca jak i Chelsea, ale my po prostu byliśmy lepsi. Overbo sędziował tragicznie w obie strony, ale bardziej na czasie jest ciśnięcie po Barcelonie to większość taką taktykę przyjmuje, jakby pierwszy mecz się nie odbył.

1

@kuz różnica między tymi meczami była taka że mecz ze Stamford Bridge leciał w TV a pierwszy nie. Dlatego większość go w ogóle nie kojarzy.

0

@kuz przecież wyrzucili Abidala za faul widmo.Dlatego mam w dupie tych idiotów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?