La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1698 Culés

9

I pomyśleć, że niedługo na piłkarskiej emeryturze będzie Messi, Xavi, Iniesta, Busquets, Puyol, Pique, Suarez czy Alba. Masakra jak ten czas zapieprza.

Coś pięknego, że kariery większości z nich mogliśmy ((oczywiście ci starsi kibice) śledzić i przeżywać od samego początku do końca, gdzie wygrywali wszystko i stworzyli najlepiej grającą drużynę w historii futbolu. Az chciałoby się cofnąć czas i wrócić do tamtych chwil. Jednak najważniejsze, że mogliśmy to przeżyć. Cholernie się cieszę, że za dzieciaka wybrałem barwy granatowo-bordowe.

3

@Kamiloza91 bez przesady z tymi starszymi kibicami, mamy po 30-40 lat dopiero :D

1

@Kamiloza91 w ogóle tak to czas w którym jesteśmy pod względem doznań sportowych to jest coś pięknego. Nie dość że widzieliśmy najlepszego piłkarza świata to w dodatku mogliśmy jarać się jego rywalizacją z Ronaldo na kosmicznym poziomie przez lata. Dalej byliśmy świadkami walki Barcy i Realu i to był peak futbolu. Na wyższy level nie dało się wejść. Mogliśmy oglądać trójkę najlepszych tenisistów w historii, a w dodatku doczekaliśmy się numer jeden żeńskiego tenisa z naszego kraju. Lewandowski wszedł do absolutnego topu piłkarskiego na naszych oczach. Tak można wymieniać i wymieniać czego doczekaliśmy w tym czasie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?