La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

0

A może problem jest gdzie indziej w Hiszpani niż w ffp? Skoro Bilbao opierające się tylko na baskach sobie radzi? Kluby włoskie jak Lazio czy Fiorentina która była 2x w finale ligi konferencji też nie wiadomo ile nie wydają.

0

@takisobiektos w takim razie, gdzie jest ten problem, skoro 90% klubów w La Liga ma problemy z FFP właśnie, mimo że nie robią jakiś spektakularnych transferów?

0

@Pnog37 @takisobiektos myślę że to jest bardziej złożony temat oni nie mają jednego problemu tylko kilka jak np FFP (ogólnie Tebas i jego głupie pomysły), wysokie podatki dla piłkarzy czy mało szejków/amerykanów, lata dominacji dwójki czasem trójki przez co nie ma klasy średniej w takiej Anglii praktycznie z niczego powstały szybko AV, Newcastle, Brighton czy West Ham bo przyszli bogaci ludzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?