La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

2

Wiem, że to już było i nic nowego nie dodam, ale to co wyprawia Ferran to jest kryminał. Nie potrafi wykorzystać jednej sytuacji, kompletnie nie rozumie się z linią ataku, kopie się ciągle po czole. My za tego grajka zapłaciliśmy (albo nadal płacimy) pieniądze jak za raphinie i zobaczcie jaka jest różnica. Jeden jest już kapitanem, drugi jest na poziomie Young Boys. Flick dal mu szanse aby się odblokował, 90 minut w LM z drużyną, która jest w głębokim kryzysie. I kupa. Nie wiem czy my chociaż z niego z 10-15 mln odzyskamy ale oby sprzedać go gdziekolwiek i zapomnieć.
Kolejnym minusem jest postawa Balde, kolejny mecz, kolejne bezmyślne bieganie. Te same warunki co u Ferrana, powinien błyszczeć, a tu jakieś wrzutki przeciągnięte, przegrywał pojedynki, brak jakiegokolwiek pomysłu. To jest taki jeździec bez głowy, dla mnie to też jest stracony talent, bo liczby zerowe, ale co gorsza, nie daje kompletnie nic z przodu. Szkoda że oddaliśmy Valle do celticu, to Balde powinien był odejść.
Co do zmienników, Ansu- trzeba mu dać kilka meczy, coś tam próbował schodzić do rozegrania, jedno podanie groźne do raphini ale za mało czasu na boisku. Widać niestety, że stracił swoją przebojowość, która posiada aktualnie Yamal i to chyba najbardziej martwi.
-De jong, bardzo chaotyczne wejście, nawet nie wiem jaką pozycję miał zająć na boisku. Raz SPD, zaraz go widzimy na prawym skrzydle. Wydaje mi się, że faktycznie kontuzja siedzi mu w głowie.
Reszta zespołu zagrała bardzo dobrze ale to tylko YB. Radosny futbol

0

@Ziemny Valle wroci ograny po sezonie i pewnie zastąpi Martina i bedzie realnym konkurentem dla Balde, a de Jong? on zawsze wyglądał jakby nie wiedzial na jakiej pozycji gra, ale to dopiero pierwsze jego minuty po kontuzji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?