La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1779 Culés

4

Niestety mecz na konto flicka. Ogólnie ten moment musiał nadejść, ale trochę za dużo rotacji. Moment odpoczynku dla wszystkich jest w 60 minucie przy dobrym wyniku, a nie zmieniać cały skład na wyjeździe. I to na Osasune. Tutaj nawet nie bylo pomysłu co można zmienić, bo nie działa dobrze żadna linia. Ferran nie wiadomo co robił na boisku przez tyle czasu, chlop się kopał po czole przez większość cześć spotkania. Lewy całkowicie odcięty od gry, nie można mieć do niego pretensji, w ogóle nie rozumieli się z baby sharkiem. pau victor nie na swojej pozycji, strzelił gola z przypadku ale i tak nic poza tym. Pedri coś grał ale bez magii wczoraj. Garcia i torre bardzo średnia. Obrona dziurawa, Martin i Dominguez zawiedli wczoraj po całości, zawalili wszystko co dało się zawalić. Cubarsi bez fajerwerków, kounde tylko swoje ale to PO, cudów nie ma co oczekiwać. Z przodu się nie rozumiał z ferranem również, z tyłu nie dojeżdżał szybkościowo momentami. Penia, to Penia, ręcznik i oby Szczęsny go szybko wygryzł. Zmiany, Lamine klasa, raphinia trochę nie mógł się odnaleźć. Balde oczywiście zawalił jedną bramkę, dla mnie kolejny raz udowodnił że to poziom Elche a nie Barcelony. Szkoda tej krótkiej ławki, obyśmy przetrwali jesień i byle wszyscy wracali do zdrowia jak najszybciej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?