La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1208 Culés

konto usunięte

0

Co uważacie o naszej lewej flance?
Jeśli chcemy coś zwojować w Europie to myślę, że potrzebujemy właśnie tam poprawy.
Mamy Balde, który choć powoli ogarnia po kontuzji to nie daje póki co tego samego co kiedyś.
Mamy Fatiego, który być może wypali, być może nie. Lecz połączenie Fati + Balde może nie być idealne, ponieważ chyba każdy typowy skrzydłowy będzie blokować zapędy ofensywne Balde, z których często było coś fajnego (ktoś musi tyłu pilnować). Mamy opcję z Raphą i wtedy raczej większe pole manewru dla Balde, bo Rapha często wtedy schodziłby bardziej do środka w akcjach ofensywnych naszego LO i zapewniał asekurację. Lecz to wariant, gdy Balde doszedłby do swojej najlepszej formy.
Ja Ferrana skreślam i nie rozważam, nie wiem jak Wy.

Co sądzicie?

1

@Damiain No na Nico Williamsa czekamy przecież.

1

@Damiain Theo Hernández zamiast Leao xD

konto usunięte

0

@Bobo25 znając Deco to prędzej ściągnie Serene Willams niż Nico.
A co z LO jeśli jakoś się uda Nico ściągnąć? Postawiłbyś na Balde, który raczej ma ciąg na bramkę?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?