La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1347 Culés

0

Może zwolnią po meczu z lechem Magiere i przejdzie do Legii :]

0

@KRISU77 Z uwagi na Mioduskiego, nawet jakby Magiera został zwolniony ze Śląska to z całą pewnością nie trafi do Legii.

0

@FcPortoFan1999 pewnie i masz racje.
Mioduski bedzie chciał zatrzymać Feio do końca sezonu :/

1

@KRISU77 Najpewniej tak będzie.Po pierwsze dlatego że nie ma szybkiego kandydata na zastępstwo, a po drugie takie szybkie zwolnienie Feio to będzie jawne przyznanie się do kolejnego błędu przez Mioduskiego..

0

@FcPortoFan1999 mam nadzieje że to chwilowy kryzys Legii.
Tym bardziej że niedługo gra w europie a punkty do rankingu są potrzebne.

0

@KRISU77 Mam wrażenie że im będzie odpowiadała gra w Europie bardziej niż w Ekstraklasie.Oni lubią jak to rywal ich spycha do defensywy i mogą grać z kontry.W Ekstraklasie muszą grać coś czego nie za bardzo lubią-czyli atak pozycyjny na autobus.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?