La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1649 Culés

0

Jak kto jest z tą Mafią 3 po tych wszystkich już patchach i poprawkach ? Bo wiem , że był ogromny hejt ale też dużo opinii, że są tam elementy na bardzo wysokim poziomie.

0

@bartekvisca Mimo wszystko bolączek otwartego świata nie naprawili, bo wymagałoby to przeprojektowania gry - wciąż jest nudno
na plus świetny klimat ale tak czy siak lepiej już sobie odświeżyć pierwsze dwie mafie imo

0

@bartekvisca Największym problemem Mafii 3 nie były bugi ale to że fundamentalnie jest to słaba gra. Dobra ale zabugowana gra się obroni - patrz choćby Wiedźmin 3, Skryim itp. - w Mafii przede wszystkim leży nastawienie na nudny powtarzalny grind. Same zadania fabularne tak jak były ok na początku, tak nadal są, problem leży w tym że żeby te zadania odblokować musisz przejmować kolejne dzielnice i zabijać bossów tych dzielnic co w przypadku każdej z nich wygląda identycznie. 90% tej gry to questy rodem z MMO, pozostałe 10% jest niezłe.

0

@bartekvisca na bardzo wysokim poziomie jest muzyka i klimat. Całkiem przyjemne są misje z bossami. To są plusy tej gry. Minusy każdy zna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?