- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1266 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
31 odpowiedzi
Zoker
0
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
18 odpowiedzi
Spider_Man
5
Aaaauuuuu.Już dziś startuje piłkarskie święto! Spróbuję oglądnąć wszystkie mecze z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1266 Culés
2
https://www.facebook.com/100044171182379/posts/pfbid02xtmyJmHyAYPmn8HBfw8jV235Gexw4sYmVASfkfqDANU9nnYzibBja24U47D4jFSzl/?app=fbl
W 100% zgadzam sie z tym postem. Gdyby kluby sciagały takich Obcokrajowców to pozion ligi poszybowałby w góre.
Ishak to najlepszy transfer Lecha w ostatnich latach. Zasłużył na kazdy grosz jaki zarabia. Mega dobrze sie czyta wywiady z nim.
Mam podobne odczucia wzgledem Jesusa Imaza z Jagi,Podolskiego z Górnika,Leandro z Radomiaka czy niegdys Vrdoljaka z Legii.
@FcPortoFan1999 @fart @Lucyfffer @Hosh
0
@Sulimo mało takich zawodników niestety. Ishak to najlepszy transfer od lat. Charakterny i dla Lecha odrzucił dużo lepsze finansowo propozycje. Zawsze będę go szanować
1
@Sulimo W Legii to akurat sporo było dobrych obcokrajowców którzy dali dużo naszej lidze. Radovic , Choto, Luquinias, Roger, Ljuboja czy Nikolic.
W Lechu zresztą też.
3
@Sulimo @Lucyfffer @PatrykBarca Ostatnimi czasy zauważyłem, że Polskie kluby szukaja tanich zagranicznych graczy/odpady, promuja i sprzedaja dalej. I tak to się kręci. Innymi słowy brakuje inwestycji w lepszych grajków Z Chorwacji, Czech, Słowacji, którzy tylko szukaja takich okazji jak Ondrej Duda, Janek Mucha itd. Ostatnio w Przegladzie Sportowym był wywiad z najlepszym agentem sportowym w Czechach i On powiedział, że nie rozumie dlaczego w Polsce kraju blisko 40 mln większość topowych klubów kopie się po czole i szuka właśnie tanich dziadów zamiast zdominować somsiadów i pozbierać od Nich tych najlepszych najbardziej perspektywicznych graczy i ich roziwjać. Tak właśnie robia w Czechach i zobaczcie gdzie sa teraz Sparta, czy Slavia?
1
@fart bo polskie kluby nie grają żeby wygrywać :) kupują po 500-1,5 miliona i jak zagra dobry sezon to sprzedają za 5 i się kręci karuzela absurdu. Za to rosną kieszenie prezesa