La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

0

I tymi 2 golami będzie pieprzenie, że gra świetnie. No cóż 4-2 dla Robercika. To co teraz Kylian 2 gole co mecz ;p

0

@Kamiloza91 Mbappe będzie ładował kolejne bramki - to jest piłkarz typu crack

0

@mekston Nie wiem po co mi to tłumaczysz, tak jak twierdził, że nie. Zobaczymy na koniec sezonu. To gadanie, że będzie niszczył ligę jest przesadzone i nie jest takie oczywiste. Ja jestem prawie pewny, że nie będzie strzelał tyle co we Francji gołym okiem widać, że tu będzie miał większe problemy z obrońcami, a jak na razie Real grał ze słabiakami. Kylisn bazuję tylko na szybkości (oczywiście nie mówię, że tyko to potrafi), a tu to może nie wystarczyć. W Angielskiej według mnie by strzelał więcej. To, że będzie strzelał to oczywiste, bo Real tworzy mnóstwo sytuacji.

0

@Kamiloza91 spokojnie stać go na takie liczby jak we Francji

sam piszesz, że Real tworzy mnóstwo okazji, a Kylian potrafi ładować brameczki - ostatni sezon to 3x król strzelców

To jest crack i on strzela wszędzie - we Francji, w LM, w repce, a teraz będzie w La Liga

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?