La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1619 Culés

0

Rozumiem zbulwersowanie słabą akcją z Gundo tylko pytanie jest czy tam nie ma drugiego dna? Może trener zakomunikował, że już nie będzie pierwszym wyborem i chce grać inną piłkę... może sam Gundo nie chciał być tylko rezerwowym nie wiem.
Wątpię by na siłę był wypychany jakby nie chciał to by został bo ma kontrakt... może mu po prostu coś się w Barcelonie nie podoba... może rodzina przyzwyczajona była do życia w Anglii... śmierdzi to wszystko na kilometr.
Piłkarz świetny ale często spowalniał akcję, dużo razy nie nadążał w kryciu, zdarzały się bez sensowne straty... uważam, że Barca musi iść w młodości to co teraz robi...dziś piłka to przede wszystkim intensywność, wybieganie itd...Gundo to świetny piłkarz ale nie robiłbym z jego odejścia wielkiej tragedii.

0

@Klimach fan Flick go nie chciał, ale 2 dni temu dał taki wywiad. Jaki to ma sens?


0

@Klimach fan biorąc pod uwagę wywiady Flicka i Gundogana, raczej ta opcja odpada.

0

@Arden Tylko tam jest napisane,że ma przeczucie,że zostanie i tyle...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?