La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2105 Culés

27

To, że Guardiola bierze z powrotem Gundogana tylko pokazuje jakiej klasy piłkarza mieliśmy i pozbywamy się go, bo trzeba zarejestrować Olmo...

0

@D10SLEO Bierze przez sentyment. City mu nie chciało dać takiego kontraktu długiego jak my.

21

@PatrykBarca naprawdę myślisz, że on bierze go z sentymentu? To pomocnik klasy światowej i będzie grał u Pepa w pierwszym składzie.
Gundogan nie stał się gorszym piłkarzem przez ten rok niż był w City w którym wygrywał LM.

0

@D10SLEO Uważasz, że u nas zdecydowanie się wyróżniał na tle silnych przeciwników?

0

@D10SLEO naprawdę myślisz, że on to pisał na serio?

0

@D10SLEO Jest starszy i na pewno mniej wydajny.

2

@bartekvisca wyglądał lepiej od każdego naszego pomocnika a my się go pozbywamy od tak, no spoko.

0

@D10SLEO City złożyło ofertę za Olmo, wiec on też jest klasy światowej piłkarzem?

1

@Arden nie wiem, City czasem kupuje takich graczy, bo liczą że wypalą (K.Philips, Nunes), ale oni mają finanse żeby wpadki robić.
A Gundogan to inna historia, bo Guardiola go miał i chce go z powrotem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?